Ook dit jaar organiseren de Koninklijke Nederlandse Drogisten Bond en vakblad who-cares gezamenlijk een event voor de drogisterijbranche. 19 mei 2026: zet het alvast in uw agenda!
Sinds 2023 organiseren de Koninklijke Nederlandse Drogisten Bond (KNDB) en who-cares een gezamenlijk event waarbij de KNDB zijn jaarvergadering houdt en who-cares de awards en certificaten uitreikt voor (onder meer) de beste introducties en snelstgroeiende merken. Sinds vorig jaar heeft dat event een naam : Samen Sterker. Het omvat ook een programma met lezingen en/of workshops, en de mogelijkheid voor partijen om zich tijdens het event te presenteren. Zoals gebruikelijk wordt de middag afgesloten met een gezamenlijk diner, waarmee de dag nog eens geëvalueerd kan worden, en er volop genetwerkt kan worden.
Effect
Hoe wordt het event gewaardeerd? Als eerste indicator hebben we de aanwezigen. Zowel vanuit de industrie als retail krijgen we positieve berichten terug, met een nadruk op de kwaliteit van het event en de waarde van de content van die dag. maar daarnaast hebben we nog een andere indicator: de aandacht die er vóór en nà het event is op onze media. Want het blijkt dat de berichtgeving van Samen Sterker (het event en de awardsuitreiking) het afgelopen jaar een aantal keren voorkomt in de top 25 van meestgelezen berichten, en zelfs in de top 10!
Programma
Hoe het programma er voor 2026 uit gaat zien, gaan we stapje voor stapje bekendmaken. Veel is er nog onzeker, maar wat we wèl weten, is de datum: op dinsdagmiddag 19 mei zal Samen Sterker weer plaatsvinden. Dus zet dat alvast in uw agenda.
Aanmelden
Hoe u zich kunt aanmelden? Voor nu kunt u in ieder geval een mailtje sturen naar info@who-cares.nl. Begin volgend jaar zullen we het u nog makkelijker maken, met aanmeldmogelijkheden via de websites van de kndb en who-cares.

