Cocosoft en Valk Solutions bundelen de krachten. Deze stap brengt het beste van beide bedrijven samen en versterkt de gezamenlijke missie om retailorganisaties te ondersteunen met innovatieve softwareoplossingen en specialistische kennis, zo meldt algemeen directeur Bram van Soest van Cocosoft.
“Met de toevoeging van Cocosoft aan de Valk Solutions-familie bouwen we verder aan onze gezamenlijke groeistrategie”, aldus Van Soest. “Cocosoft brengt jarenlange ervaring, hoogwaardige productdata en sterke business intelligence met zich mee. Dit sluit perfect aan op ons unified commerce platform, dat al succesvol wordt ingezet in diverse branches zoals beauty, food, fashion en meer. Onze klanten profiteren van een compleet aanbod en een robuuste organisatie. Voor ons team biedt Valk Solutions een veilige haven met volop perspectief voor de toekomst.”
Ook Karin Valk, algemeen directeur van Valk Solutions, benadrukt de kracht van dit partnerschap: “Samen staan we sterker voor de toekomst, met respect voor gemaakte klantafspraken en aandacht voor kwaliteit en innovatie.”